2016 VMware Partner Liderlik Zirvesi’nde Fujitsu’ya İnovasyon Ödülü

VMware, inovatif sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanlarındaki yakın işbirliği için Fujitsu’yu “Yılın Küresel Partneri” olarak ödüllendirdi. VMware ayrıca Fujitsu’yu APJ ve EMEA bölgelerinde de “Yılın Stratejik Partneri” seçti. Fujitsu Okyanusya ise APJ bölgesinde “Yılın VMware Hizmet Sağlayıcısı” seçildi

Fujitsu; Arizona Scottsdale’de gerçekleştirilen “VMware Partner Liderlik Zirvesi”nde “Yılın Stratejik Ortağı” alanında, “Küresel VMware İnovasyon Ödülü”nün sahibi oldu. Fujitsu bu önemli ödülün yanı sıra “Yılın Stratejik Ortağı” kategorisinde, “APJ VMware Partner İnovasyon Ödülü” ve “EMEA Partner İnovasyon Ödülü”nün de sahibi oldu.

Bunun yanı sıra Fujitsu Okyanusya, “Yılın Hizmet Sağlayıcı Partneri” kategorisinde de “APJ VMware Partner İnovasyon Ödülü”nü kazandı. Alınan tüm bu ödüller, Fujitsu’nun yerel yetkinliklerini geliştirme yönündeki başarısının ve VMware ile bölgesel bazda kurduğu güçlü iş ortaklığının da bir kanıtı.

“VMware Küresel Partner ve İş Ortaklıklarıdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ross Brown, partnerlerin 2015 yılındaki başarılarından büyük memnuniyet duyduklarının altını çizerek şunları söyledi: “Fujitsu’yu elde ettiği “Küresel VMware İnovasyon Ödülü”, iki ayrı “APJ VMware Partner İnovasyon Ödülü” ve “EMEA Partner İnovasyon Ödülü”nden ötürü kutluyor ve başarılı işbirliğimizin devam etmesini diliyorum”.

Fujitsu EMEIA Veri Merkezi Yöneticisi ve Başkan Yardımcısı Uwe Neumeier ise, “Bu ödüller, Fujitsu’nun stratejik ortaklıklara verdiği önemin bir göstergesi. Tüm bu ortaklıklar hangi seviyede olursa olsun müşterilerimize BT çözümlerini uçtan uca bir hizmet olarak sunabilmemizi sağlıyor. Fujitsu olarak VMware ile müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza bireyselden herkese açık bulut hizmetlerine ve veri merkezine dek birçok farklı alanda BT hizmetleri sunuyoruz” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın