Acer’ın yeni dizüstü serisi Aspire 1 Türkiye’de

Acer Aspire serisi bilgisayarlar eğlence ve gündelik görevler için eşsiz bir performans sunmak amacıyla güçlü işlem gücü ve grafikleri bir araya getiriyor. Bu dizüstü bilgisayar serisi HD veya Full HD ekranlar, Acer BluelightShield ekran teknolojisi ve 180° düz yatırma menteşesi dahil olmak üzere gelişen deneyimler düşünülerek tasarlandı.

Acer TrueHarmony görüntülü konuşmaların ve eğlence uygulamalarının etkileyeci ve net olmaları amacıyla derin ve gerçek hayattaki gibi sesler sunuyor. Acer’ın yeni dizüstü bilgisayar serisi Aspire 1 Türkiye’de satışa sunuldu. Windows 10 barındıran, gündelik kullanım amaçlı cihaz öğrencilere ve ailelere yönelik geliştirildi.

Aspire 1, aile ile paylaşım, internette gezinme amacıyla veya ikinci bir cihaz olarak bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılar için ideal. Geleneksel kablosuz teknolojiden üç kat daha hızlı olan 802.11ac kablosuz teknolojisi, bir USB 3.0 bağlantı noktası, iki USB 2.0 bağlantı noktası, bir HDMI bağlantı noktası ve Ethernet ile Aspire 1 bağlantıyı zahmetsiz bir hale getiriyor.

14 inç ekranlı cihaz, gücünü Intel Celeron veya Pentium işlemciler, 32 veya 64 GB eMMC depolamadan alırken, 4 GB DDR3L bellek ve Intel HD Grafikler 9 saatlik pil ömrü tarafından destekleniyor. Tüm bunlar 18 mm’den küçük ve yalnızca 1.65 kg ağırlığında şık bir kasanın içine sığdırıldı. Acer Aspire 1 serisi, KDV dahil 999 TL’den başlayan fiyatlara temin edilebilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir