AirTies Air 4920 ile kablosuz bağlantınızın kapsama alanını ve hızını arttırın

AirTies’ın çift bantlı 11ac kablosuz ağ genişletici ürünü Air 4920, tek tuşla kolay kurulum özelliği sayesinde, kullanıcıların teknik bilgiye gereksinim duymaksızın evlerindeki kablosuz sinyalin etki alanını genişletiyor.

Kablosuz yaşamın dünya oyuncusu AirTies’ın 11 ac ailesinin ödüllü üyesi Air 4920 süper hızlı kablosuz internet keyfini evinizin her köşesinde yaşama fırsatı veriyor. Air 4920, mevcut modeme bir kablosuz alan genişletici olarak bağlanıyor ve kablosuz sinyali hem 5GHz hem de 2.4GHz bantlarında eş zamanlı olarak tekrarlıyor. Bu sayede evlerde tek kablosuz ağ adıyla iki banttan da genişletilmiş kablosuz ağın rahatlığını sunuyor.

Air 4920, tek tuşla kolay kurulum özelliği sayesinde, kullanıcıların teknik bilgiye gereksinim duymaksızın evlerindeki kablosuz sinyalin etki alanını genişletiyor. Çift bantlı 802.11ac erişim noktası olan AirTies Air 4920 ile hem 5GHz yeni teknoloji cihazlar hem de 2.4GHz eski teknoloji cihazlar için evin her köşesinde, karanlık nokta bırakmaksızın yüksek hızda internet kullanım keyfi sunuyor.

Her evde kablosuz kapsama alanını maksimuma çıkarmak için geliştirilmiş AirTies Mesh teknolojisi ile donatılan Air 4920, çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözüyor. Air 4920 ile eski teknolojilere sahip cihazların bile yüksek hızlı kablosuz interneti evin her köşesine ulaştırmasını sağlanıyor.

Ödüllü Air 4920 ile Kolay Paylaşım

2 Gigabit ethernet portu bulunan Air 4920 ağ diskiniz ya da masaüstü bilgisayarınız gibi yüksek hızlı ağ cihazlarınızı Gigabit hızında kullanma fırsatı sunuyor. Air 4920, set top box’lara bağlanarak, aynı anda birden fazla HD/3D video kanalından kablosuz ve kesintisiz video aktarımı yapabiliyor, çoklu gönderim ve tekli gönderim trafiği ile çalışabiliyor. Ayrıca, AirPlay ile uyumlu müziğin şifresini çözerek elektrikli hoparlörlere aktarabiliyor ve eklenmiş USB 3.0 ile uyumlu disk sürücüleri için bir medya sunucusu görevi görebiliyor.

9×10 santimetrelik küçük boyutuyla evinizin içinde her yere kolayca yerleştirilebilen Air 4920 Uluslararası Kablo ve Uydu Ödülleri’nde (CSI Awards) Best Customer Premise Technology ve TV Connect Fuarı’nda Best TV Consumer Device ödüllerinin de sahibi.

Kullanıcı Dostu: Güvenli Kablosuz Ağ Kurulumu

CSI Awards Best Customer Premise Technology ve TV Connect Fuarı Best TV Consumer Device ödüllerinin de sahibi olan Air 4920 üzerinde bulunan “WPS” tuşuna basarak en üst seviyede güvenlik ayarlarını yapmayı mümkün kılıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın