AirTies sihirli kutusuyla Amsterdam yolcusu

AirTies’ın yeni taşınabilir set üstü kutusu Air 7405, o kadar küçük ki, çantanıza atıp tatile gidebilir, maç izlemek için komşularınıza götürebilir hatta TV keyfini dünyanın her yerine taşıyabilirsiniz…

Kablosuz yaşamın dünya oyuncusu AirTies, 12-16 Eylül tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenecek Uluslararası Yayıncılık Kongresi’nde (IBC 2014- International Broadcasting Convention) el çantanıza dahi sığabilecek küçüklükteki yeni taşınabilir kablosuz set üstü kutusu, Air 7405’i tanıtacak.

Dünya çapında ilk kez görücüye çıkacak olan 10×10 cm boyutlarındaki minyatür set üstü kutu, IP geçişine kablosuz olarak bağlanabiliyor ve bir odadan diğer odaya kolaylıkla taşınabiliyor. Uzaktan kumanda ve ev otomasyonu özelliğine sahip Air 7405 ile TV keyfini dünyanın her yerine taşıyabilirsiniz.

Kablosuz olarak ev internet ağına bağlanan ve herhangi bir internet bağlantısı üzerinden çalışabilen Air 7405, 4K TV ekranı desteği, 2.4 ya da 5GHz frekans, 2×2 802.11 ac kablosuz bağlantı teknolojisine sahip.

Kablosuz video çözümlerini de tanıtacak

AirTies, Yeni Air 7405 Set Üstü Kutusu ’sunun yanı sıra, 11 ac teknolojisine sahip Kablosuz Video Çözümlerini de tanıtacak. Dünyanın en hızlı kablosuz köprüsü Air 4820 ve dünyanın en küçük çift bant eşzamanlı kablosuz güçlendirici ürünü Air 4920 de IBC 2014’te yer alacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın