AirTies’tan hızlı ve kesintisiz kablosuz internet için Air5760

AirTies, tüm internet altyapılarına uyumlu, 1.6 Gbps 11 ac teknolojisine sahip modemi Air 5760 ile hem ADSL2+ hem VDSL2 hem de Fiber internette sorunsuz bağlantı sunuyor.

Kablosuz yaşamın dünya oyuncusu AirTies, 11 ac teknolojisine sahip modemi Air 5760 ile HD video, müzik, oyun ve uygulamalar için ideal performans sunuyor. Bu ürün, mevcut tüm internet altyapılarına uyumlu yapısı ile, hem ADSL2+ hem VDSL2 hem de Fiber internette kesintisiz bağlantı sağlıyor.

3X3 802.11ac ve aynı zamanda 2X2 802.11n teknolojisine sahip Air 5760’da 4 adet Gigabit Ethernet Port, 1 adet GB WAN Ethernet Port ve 2 adet USB 2.0 Port bulunuyor. Çift banttan yayın yapma özelliğine sahip Air 5760, 5GHz üzerinden HD kalitesinde videoları ağ üzerinde aktarabiliyor; 5GHz desteklemeyen bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi cihazlarda ise 2.4GHz ile bağlanıyor.

Ürün, ayrıca USB bellek üzerinde kayıtlı tüm içerikleri, medya sunucu özelliği sayesinde ağdaki tüm cihazlar ile paylaşabiliyor. Air 5760 aynı zamanda USB portuna bağlı olan yazıcılara tüm kablosuz cihazlardan erişimi ve mevcut tüm cihazların ortak dilde konuşabildiği kesintisiz bir bağlantı sağlıyor.

Air 5760, beamforming özelliği ile maksimum kapsama alanı performansı sağlıyor

Beamforming özelliği ile Air 5760’ın yayım gücü, laptop, akıllı telefon, akıllı TV gibi kablosuz cihazlara odaklanıyor. Böylece Air 5760 ile kablosuz cihazlar arasında gerçekleşen veri alışverişinde kanalın o anki konumu saptanıyor ve buna göre yayın yapılması sağlanıyor. Bu özellik de kapsama alanı kalitesini artırıyor.

Kablosuz zamanlayıcı özelliği sayesinde de kablosuz ağınızı dilediğiniz zaman açıp kapayarak enerji tasarrufu sağlıyor.

AirTies’ın çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda yaşanan sinyal zayıflama sorununa son veren Mesh teknolojisini kullanan Air 5760, otomatik kullanıcı ara yüzüne yaptığı yönlendirmeyle kurulum konusunu da kolaylaştırıyor.

İnternet televizyonu servisine hazır olan Air 5760, IP QoS, VLAN (802.1Q), PVC-Port haritalama ve IGMP özellikleri sayesinde herhangi bir IPTV alıcısına kesintisiz olarak HD video iletmek için ideal.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın