Akbank’ın Windows 8 uygulaması yayında

Akbank için Nexum tarafından geliştirilen Windows 8 uygulaması yayınlandı. Uygulamayla Akbank müşterileri finans bilgilerine kendi kişisel tercihleri ile daha da hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Kullanıcıya göre şekillenebilen bu yeni uygulamayla müşterilerine IMKB verilerinden, döviz bilgilerine kadar anlık bilgi akışı sağlayan Akbank, tüm Windows 8 sahibi müşterilerine cihaz ve marka bağımsız olarak her yerden Akbank Direkt’e ulaşabilme fırsatı da sunuyor.

Windows işletim sistemiyle uyumlu tüm cihazlardan istenildiği zaman bağlanma kolaylığı sağlayan Akbank Windows 8 uygulamasında kullanıcılar kampanyalardan ve finans dünyasındaki tüm yeni bilgilerden anında haberdar olabiliyorlar.

Başlangıç menüsünde yer alan hareketli logolar ile kullanım kolaylığının ve rahatlığının ön planda tutulduğu uygulama, istenildiğinde ince uzun bir bara dönüşerek, ekranın istenilen köşesinde kalarak çalışmaya devam ediyor.

Tüm finansal bilgilere, piyasa verilerine ulaşılabilen uygulamada güncel haberlerin yanı sıra farklı kategorilerde videolar da yer alıyor.

Nexum tarafından geliştirilen Windows 8 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın