TechnoLogic – Albaraka Mobil Cüzdan ile temassız ödeme


Albaraka Mobil Cüzdan ile temassız ödeme

TechnoLogic 08 Mayıs 2017 0
Albaraka Mobil Cüzdan ile temassız ödeme

Katılım bankacılığında 30 yıllık deneyimiyle en iyi hizmeti sunmaya devam eden Albaraka Türk, Albaraka Mobil Cüzdan ile temassız, hızlı ve güvenli ödeme imkânı sağlıyor.

Katılım bankacılığının öncülerinden Albaraka Türk, müşterilerine yenilikçi deneyimler sunmayı ve teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün müşteri kitlesini daha fazla büyütmeyi hedefliyor.

Bu strateji ile Albaraka Türk, temassız ödeme uygulaması Albaraka Mobil Cüzdan’ı Visa ve Mastercard ile aynı anda hayata geçiren Dünya’nın ilk katılım bankası oldu. Albaraka Mobil Cüzdan, “Yakın Saha İletişimi” (NFC) teknolojisi uyumlu Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve temassız özellikli POS cihazları ile birlikte kullanılabiliyor.

Albaraka Türk müşterileri Mobil Cüzdan uygulaması ile bir yandan alışverişlerini kolayca gerçekleştirebilirken, diğer taraftan kredi kartlarına ait limit, güncel borç vb. bilgilerini de kolayca izleme imkanına sahip oluyor. Böylece müşteriler Albaraka Türk kredi kartlarını tek bir platformdan yönetme imkânına kavuşmuş oluyor.

Albaraka Türk müşterileri Mobil Cüzdan uygulamasını Google Play Store mağazasından ücretsiz olarak indirebilir.