Altın sarısı iPhone 6 32GB n11’de

Apple, yüksek kalitede çekilen fotoğraf ve videolar için depolama sorununu ortadan kaldıracak 32 GB’lık iPhone 6’nın ardından bu kez kısıtlı tuttuğu renk seçeneğini genişletti. iPhone 6 32GB Gold n11.com’da satışa açıldı.

iPhone 6’lardaki depolama alanını tekrardan yapılandırarak 16’dan 32 GB’a yükselten Apple, bu kez de modelin rengine el attı. Space Gray olarak piyasaya sürülen iPhone 6 32GB, artık Gold rengiyle de satışta olacak.

Apple’ın 32GB depolama alanlı ilk cihaz serilerinde yer verilmeyen Gold renk, n11.com’da satışa açıldı. Uygulamalara ve fotoğraf çekmeye meraklı kullanıcılarını sevindirecek yeni hafıza seçenekli cihaz, bu kez rengiyle de Apple kullanıcılarını sevindiriyor. iPhone 6 32 GB n11.com’da 2.019 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın