Android için Facebook Home, Google Play’de

Android tabanlı cihazların giriş ekranlarında sosyal medyadaki arkadaşların yayınlarını ve fotoğraflarını sürekli olarak görülmesini sağlayan Facebook Home ara yüzü, online uygulama mağazası Google Play’deki yerini aldı. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir.

Şimdilik sadece HTC One X, HTC One X+, Samsung GALAXY S3 ve Samsung GALAXY Note 2’yi destekleyen Facebook Home, piyasaya çıkışları ile birlikte HTC One ve Galaxy S4’ü de destekleyecek. Android tabletler için sürümün de önümüzdeki aylarda sunulacağı açıklandı.

Facebook Home’un kaç kişi tarafından indirildiği henüz açıklanmadı. Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, uygulama hakkında farklı yorumlarda bulunan Batılı uzmanlar, programın sadece Facebook fanları tarafından sürekli kullanılacağı inancını dile getirdi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın