TechnoLogic – Android mi Windows mu? Siz seçin!


Android mi Windows mu? Siz seçin!

TechnoLogic 31 Ekim 2013 0
Android mi Windows mu? Siz seçin!

Honeywell Scanning&Mobility şirketinin bir parçası olan Intermec, aynı cihaz üzerinde hem Android hem de Windows işletim sistemlerini kullanabilme şansı sunan yeni el terminali CN51’i piyasaya sürüyor.

Honeywell Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Peter Fehl “CN51 hem Windows Embedded Handheld 6.5 hem de Android 4.1 desteği ile yetkinliğimizi gözler önüne seriyor” diye konuştu.

CN51’in büyük, multi-touch, dış mekânlarda okunabilir ekranı daha az kaydırma yaparak daha fazla uygulama görüntülenmesine olanak veriyor ve imzanın göründüğü geniş bir alan sunuyor.

Ayrıca, son teknoloji küçük pili ile de değişim ya da şarj etme gereksinimi duymadan kesintisiz bir şekilde 12 saatlik performans ortaya koyuyor.

Yeni CN51 düşük ışığa sahip ortamlar da dahil olmak üzere farklı koşullarda 1D ve 2D barkodların optimal okumaları için Intermec’in EA30 ya da EA31 yüksek performans görüntüleyicilerini içeriyor.

5 megapiksel renkli kamera içeren CN51, Mobil Belge Görüntüleme (MDI) ve Uzaktan Mevduat Alma (RDC) özellikleriyle belgeleri veya ödeme işlemlerini hızla ve güvenle elektronik dosya haline dönüştürerek işlemin yapıldığı noktadan ofise geri gönderiyor.