Android’li kamera Samsung GALAXY NX

3G/ ve Wi-Fi bağlantısıyla Samsung GALAXY NX -Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinesi Türkiye’de satışa sunuluyor

Samsung Electronics tarafından geliştirilen ve alanında birçok ilke imza atan GALAXY NX fotoğraf makinesi, Ocak ayında Türkiye’deki tüketiciler ile buluşuyor. 3G Bağlantılı Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi (CSC) ile GALAXY NX, sınıfının en iyi optik performansıyla, en güncel bağlantı özellikleri ve Android eko-sistem tabanlı uygulamaları tek cihazda bir araya getiriyor.

GALAXY NX, her görüntüyü anlatılmaya değer bir hikayeye dönüştürüyor. Sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde kullanıcılar, deneyimlerini anında paylaşılabilecekleri bir hikayeye dönüştürme fırsatını elde ediyor ve nerede olurlarsa olsunlar, çektikleri mükemmel renk ve olağanüstü detaylara sahip fotoğrafları istedikleri kişiyle paylaşabiliyorlar.

Samsung Türkiye Dijital Görüntüleme Ürün Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler satışa sunulan GALAXY NX ile ilgili olarak, “Samsung olarak hedefimiz her alanda liderlik. Akıllı fotoğraf makineleri ile bu iddiamızı, satışa sunduğumuz GALAXY NX ile pekiştiriyoruz. GALAXY NX, sunduğu tüm ilgi çekici özellikleri ile başlı başına bir serüven. 31 adet farklı Akıllı Mod’a sahip olan ve alanında birçok ilke imza atan GALAXY NX ile profesyonel kalitede fotoğraf çekimini bir adım daha öteye götürüyoruz. Bu sayede kullanıcıya fotoğraf çekimi sırasında yaratıcı dokunuşlar sunarken, çekim sonrasında ise sosyal ağlarda anında paylaşım imkanı sağlayarak tüketicilerimizin sosyal hayata entegrasyonunu kolaylaştırıyoruz” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir