TechnoLogic – Apple onaylı PQI aksesuarlar DataStar’da


Apple onaylı PQI aksesuarlar DataStar’da

TechnoLogic 07 Ocak 2016 0
Apple onaylı PQI aksesuarlar DataStar’da

DataStar, PQI’ın akıllı telefon ve tablet bilgisayar aksesuarlarını satışa sundu. Apple onaylı aksesuarlar, güvenilir ve uygun fiyatlı ürün arayanları hedefliyor.

PQI’ın Türkiye tek distribütörü DataStar, Apple onaylı akıllı telefon ve tablet bilgisayar aksesuarlarını Türkiye’de satışa sundu. Özellikle uygun fiyatlı ama güvenilir aksesuar sorununa çözüm getirecek PQI ürünleri, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı.

Farklı tasarım, renk ve modeldeki PQI şarj kablolarının Apple tarafından sertifikalanmış ve orijinal kablo ile aynı kaliteyi sunduğu Apple tarafından da onaylanmış, güvenilir ürünler olduğunu açıklayan DataStar Ürün Müdürü Cihan Alp, “Bu ürünlerle Apple ürünleri kullananların uygun fiyatlı ama güvenilir aksesuar sorununu çözüyoruz. iPhone, iPAD ve iPOD’larla uyumlu, çok çeşitli aksesuarlar mevcut ve hepsi kaliteli, güvenilir ürünler” diyor.

Alp, sözlerine şöyle devam ediyor: “Yüksek bedeller ödenen akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda aksesuar seçiminin önemine vurgu yapan Alp, “Telefonların performansı ve devamlılığına yüzde 100 etki eden şarj kablosu vb aksesuarlarda kalitesiz ve sertifikasız ürünler, ciddi sorunlara, bozulmalara neden olabiliyor. Tüketiciler bu cihazlara aksesuar alırken de dikkatli olmalılar, kaliteli ürün kullanmalılar.”

DataStar, PQI’ın tüm Apple akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara uygun aksesuarlarını satışa sunuyor. 2016 yılı içinde şarj kablolarının yanı sıra PQI’ın aksiyon kamerası, power bank, SD kart, USB bellek gibi ürünlerinin de satışa sunulması planlanıyor. Çok farklı model seçeneği olan PQI aksesuarlar 9,99 USD + KDV’den başlayan fiyatlara sahip.