Avea, müşteri memnuniyeti sertifikası aldı

Avea, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunma vizyonuyla, Haziran’dan beri yürüttüğü sertifikasyon çalışmalarının sonucunda ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikasını almaya hak kazandı

Avea, Uluslararası Bağımsız Denetleme ve Belgelendirme Kuruluşu Bureau Veritas tarafından yapılan denetimler sonucunda aldığı sertifikayla, müşteri memnuniyeti alanındaki başarısını da kanıtladı

Müşterilerine hayatın her alanında cazip fırsatlar ve yenilikçi çözümler sunan Türkiye’nin en genç operatörü Avea, müşteri odaklı yaklaşımını müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ISO10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikası ile taçlandırdı.

21, 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde müşteri şikayetlerini ele alma süreçleri bakımından “Uluslararası Bağımsız Denetleme ve Belgelendirme Kuruluşu Bureau Veritas” tarafından yapılan denetimleri başarıyla tamamlayan Avea, “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikasını almaya hak kazandı.

Müşteri deneyimi ve kaliteli hizmete odaklanan Avea Müşteri Hizmetleri’nin, 2012 yılında aldığı 7 ödülle kalitesinin tescillendiğine de dikkat çeken Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, “Avea olarak, müşteri beklentilerinin de ötesinde hizmet vermeyi kendine hedef edinen, “Müşteri Odaklı” yaklaşıma sahip bir şirketiz. Dolayısıyla, teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarımızın yanında, müşteri hizmetleri alanında alt yapımızı sürekli geliştiriyor, müşterilerimizin sorunlarına yenilikçi çözümler üretmek için çalışıyoruz. Almaya hak kazandığımız ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikası ile de müşterilerimize verdiğimiz önemi uluslararası standartlarda da belgelemiş olduk.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın