TechnoLogic – Avea Müzik’te en çok Mabel Matiz’in ‘Gel’i dinlendi


Avea Müzik’te en çok Mabel Matiz’in ‘Gel’i dinlendi

TechnoLogic 03 Mayıs 2015 0
Avea Müzik’te en çok Mabel Matiz’in ‘Gel’i dinlendi

En popüler yerli ve yabancı şarkıların dinlenebildiği en önemli müzik platformlarından biri olan Aveamuzik.com’da Nisan ayında en çok Mabel Matiz’in “Gel” adlı şarkısı dinlendi.

“Gel” şarkısını sırasıyla İrem Derici “Değmezsin Ağlamaya”, Hadise “Prenses”, Özgün “Şimdi Burada Olsan”, Teoman “Serseri”, Yalın “Bir Bahar Akşamı”, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası “İncir”, Edis “Benim Ol”, Göksel “Sen Orda Yoksun” ve Volga Tamöz feat Hande Yener “Sebastian” izledi.

Avea Müzik’te en çok indirilen şarkı ise İrem Derici’nin “Değmezsin Ağlamaya” adlı şarkısı oldu. İrem Derici’nin bu şarkısını sırasıyla Mabel Matiz “Gel”, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası “İncir”, Özgün “Şimdi Burada Olsan”, Edis “Benim Ol”, Gülben Ergen feat Oğuzhan Koç “Aşkla Aynı Değil”, Göksel “Sen Orda Yoksun”, Yalın “Bir Bahar Akşamı” ve Teoman “Serseri” takip etti.

Avea Müzik ile neler yapabilirsiniz

Avea Müzik uygulamaları ve www.aveamuzik.com’da yer alan milyonlarca şarkı arasından dilediğiniz şarkı veya albümü MP3 formatında cep telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Modunuza özel olarak hazırlanmış listeler arasından dilediğinizi seçip dinleyebilir veya kendi listenizi oluşturup müzik dinlemenin tadını çıkararak en sevdiğiniz şarkıcının Avea Müzik’te en iyiler listesinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yakınımdaki şarkılar fonksiyonu ile yakınınızda en çok hangi şarkıların dinlendiğini öğrenebilirsiniz. 90’lardan Alaturka’ya Parti’den Rock’a birbirinden farklı sürekli güncellenen radyo kanallarını dinleyebilir, en sevdiğiniz sanatçıların video kliplerini izleyip, güncel haberlerden etkinliklere kadar müziğe dair aradığınız her şeye Avea Müzik ile ulaşabilirsiniz.

Avea Müzik’ten faydalanabilmek için, haftalık 0,99 TL karşılığında Müzik Çalar Paketi ile platformda yer alan tüm şarkıları internet paketinize dokunmadan SINIRSIZ dinleyebilirsiniz. Şarkıları cihazınıza indirmek isterseniz, uygun fiyatlarda farklı kapsamlarda indirimli paketleri tercih edebilirsiniz.

Servisin SINIRSIZ ve internetsiz müzik dinleme ile ayda 250 yerli şarkı indirme hakkını bir arada sunan Mega Müzik Paketi’ni ise %50 indirim ile 4,99 TL karşılığında satın alabilirsiniz.