TechnoLogic – Avea’dan 5 TL farkla tablet


Avea’dan 5 TL farkla tablet

TechnoLogic 01 Kasım 2014 0
Avea’dan 5 TL farkla tablet

Avea, sahip olduğu bol seçenekli geniş ürün portföyüyle, her ihtiyaca uygun akıllı telefon ve tablet seçeneklerini, avantajlı kampanyalar ve taksitli ödeme koşullarıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Sektörde bir ilk olan yeni kampanyası ile Avea; bireysel ve kurumsal faturalı müşterilerine, 7’’ HD ekrana ve yüksek performanslı intel atom işlemciye sahip Asus MemoPad 7 ya da Casper Via T17 marka tabletlere, sadece 5 TL farkla sahip olma ayrıcalığı sunuyor.

Hem akıllı telefon hem de tablet sahibi olmak isteyenlere özel olarak tasarlanan kampanyadan yararlanabilmek için ise, son 7 gün içerisinde Avea’nın sunmakta olduğu akıllı telefon tekliflerinden birinden kontratlı olarak faydalanmış olmak yeterli oluyor.

Sektörde yine ilk olan bir kampanyayı hayata geçirdiklerini ifade eden Avea Mobil Bağlantı Direktörü Avea Baran Yurdagül; “Tablet satışları geçen seneye göre yüzde 80 oranında arttı. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tasarladığımız kampanyalarımızla sektördeki öncü ve rekabetçi duruşumuzu sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Kampanya, 31 Aralık tarihine kadar Avea İletişim Merkezleri’nde devam edecek.