Avea’dan ‘Seyahat’ hizmeti

Avea, yeni servisi “Avea Seyahat” ile sadece Avealıların değil tüm operatörlere ait müşterilerin iş veya tatil seyahatleri öncesi işlemlerini çözmelerine imkan sağlıyor.

Avea açıklamasına göre, Avea’nın Biletall AŞ ortaklığı ile hayata geçirdiği servisi Avea Seyahat, kullanıcıların seyahatlerine yönelik tüm ihtiyaçlarını web sitesinin yanı sıra cep telefonlarına indirecekleri mobil uygulama üzerinden de gidermelerine fırsat tanıyor.

Avea Seyahat ile kullanıcılar tüm seyahatlerini cep telefonlarından planlayabilecek, kendilerine özel fiyatlarla gidecekleri seyahat noktalarına ait biletlerini satın alabilecek ve seyahatleri kapsamında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilgiye ulaşabilecek.

Kullanıcıların, mobil uygulama veya web sitesi üzerinden cep telefonlarıyla yararlanabilecekleri uygulama kapsamında, her yöne yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, yurt içi otobüs bileti satın alma, online check-in işlemleri, TL yükleme ve Avea yurt dışı paketlerini inceleme gibi tüm seyahat öncesi ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin yanı sıra gidecekleri yerler için de lezzet ve aktivite önerileri paylaşılacak.

Türk Hava Yolları (THY), Atlas Jet, Anadolu Jet, SunExpress ile Alitalia, British Airways, KLM gibi birçok uluslararası firmadan uçak bileti ile; Ulusoy ve Varan gibi 100’e yakın yerel otobüs şirketinden Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti hizmeti sunan “Avea Seyahat”, otel ve tur hizmetleriyle de içeriğini zenginleştirmeyi hedefliyor.

aveaseyahat.com.tr adresinin yanı sıra Android işletim sistemine sahip cep telefonları üzerinden de erişim sağlanabilen Avea Seyahat servisine çok kısa süre içerisinde iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden de erişilebilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir