Avea’dan yeni servis, ‘Avea Seyahat’

Avea, tatil öncesinde uygun fiyatlı bilet bulma ve bilet satın almaya yardımcı olan yeni servisi “Avea Seyahat”i hizmete sundu.

Avea açıklamasına göre şirket, yeni hizmetle sadece Avealılara değil, tüm operatörlere ait müşteriler için uygun fiyatlı bilet bulma ve bilet satın alma işlemlerini kolaylaştırıyor.

Avea’nın Biletall ortaklığıyla hayata geçirdiği servis, kullanıcıların seyahatlerine yönelik tüm ihtiyaçlarını web ve mobil sitenin yanı sıra cep telefonlarına indirecekleri mobil uygulama üzerinden de kolayca karşılamalarını sağlıyor.

Uygulamayla kullanıcılar, tatil planlarını cep telefonlarından kolayca yapabiliyor, kendilerine özel fiyatlarla gidecekleri seyahat noktalarına ait biletlerini satın alabiliyor ve tatil süresince ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilgiye kolayca ulaşabiliyor.

Kullanıcıların mobil uygulama, web ve mobil site üzerinden cep telefonlarıyla kolayca yararlanabilecekleri servis kapsamında, her yöne yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, yurt içi otobüs bileti satın alma, online check-in işlemleri, TL yükleme ve Avea yurt dışı paketlerini inceleme gibi tüm seyahat öncesi ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin yanı sıra gidecekleri yerler için de lezzet ve aktivite önerileri paylaşılıyor.

Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Anadolu Jet, SunExpress ile Alitalia, British Airways, KLM gibi birçok uluslararası firmadan uçak bileti ile; Ulusoy ve Varan gibi 100’e yakın yerel otobüs şirketinden Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti hizmeti sunan “Avea Seyahat”, önümüzdeki dönemde otel ve tur hizmetleriyle de içeriğini zenginleştirmeyi hedefliyor.

Şu an www.aveaseyahat.com.tr adresinin yanı sıra mobil site ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları üzerinden de erişim sağlanabilen uygulamaya çok kısa süre içerisinde iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden de erişilebilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın