Bakırköy İngilizce kursu

Bakırköy’de kaliteli İngilizce kursu

Bakırköy İngilizce kursu, Türk Amerikan derneğinin kaliteli eğitim teknikleriyle sizlere sunuluyor. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek, konuşmak ve yazmak isterseniz Bakırköy İngilizce kurslarımıza başvurabilir, Türk Amerikan derneğinin eğitim kalitesiyle kurs alabilirsiniz.

Neden en iyisiyiz?

Kursumuzun İngilizce dil öğretme konusunda en iyisi olmasının birçok nedeni bulunuyor. Bunlardan bazıları; eğitmen kalitemiz ve dersleri işlediğimiz sınıfların teknolojik açıdan üstün yeterlilikte olmasıdır. Seçtiğimiz eğitmenlerimizin tamamı, hem tecrübeli hem gerekli anlatım yeteneklerinin tamamına sahiptir. Ayrıca sınıflarımızın kalitesi, teknolojinin imkânlarından faydalanmasıyla üst seviyelere çıkmaktadır. Kısacası öğrencilerimiz İngilizce öğrenmek istediklerinde, bize başvurarak üst düzey dil becerilerinin tamamını kazanabilirler.

Öğrencilerimizi her açıdan destekliyoruz

Sınıf içerisindeki eğlenceli derslerimiz, eğitmenlerimizin öğrencilerimizin isteklerini bilmesi ve karşılayabilmesi en önemli özelliklerimiz arasındadır. Öğrencilerimizin İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilmesi adına, gereken tüm imkânları sarf ediyor ve onları destekliyoruz. Bu açıdan öğrenme açısından sorun oluşması halinde, eğitmenlerimizle görüşülebilir farklı planlamalar uygulanabilmektedir.

Klişeleşmiş İngilizceye son

Ülkemizde İngilizce eğitimlerinin yetersizliği, buna rağmen destekleyici nitelikte olan diğer kursların yeterli olmaması, kaliteli İngilizce eğitimini aranır bir hale getiriyor. Ancak Türk Amerikan derneğini bilenler, bizlere ulaşarak artık yeterli düzeyde İngilizce öğrenmek istediklerini ifade ediyorlar. Sizde klişeleşmiş İngilizce eğitimlerinden sıkıldıysanız ve hayatınıza İngilizceyi en eğlenceli şekilde yerleştirmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce diline ön yargılarınızın tamamını kurslarımız sayesinde aşabilir, İngilizlerin konuştuğu İngilizceyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Vizyonumuz

Türk Amerikan Derneği olarak vizyonumuz, İngilizceyi kalıplar şeklinde öğretmek değil, öğrencilerin yapısına göre öğretmektir. Bunun için gereken tüm materyallere sahibiz. Vizyonumuz, bize başvuruda bulunan tüm öğrenci arkadaşlarımıza en iyisini verebilmektir. Yaptığımız çalışmalarla, öğrencilerimize dil becerisini tamamen kazandırmak ve İngilizce dili öğrenilmez kalıbını kırmaktır. İnancımız, İngilizce dilinin belli planlar yapılarak en iyi şekilde öğrenilebildiği üzeredir.

Her imkâna sahibiz

Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursu olarak, sadece İngilizceyi öğrettiğimiz iddia etmiyor, bunu yaptığımız kurslarımızla kanıtlıyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerden yararlanan öğrencilerimizin tamamı, günümüzde en iyi standartlarda İngilizce diline hâkim olmuşlardır. Her bir öğrencimiz, ister uluslararası ister ulusal anlamda İngilizceyi en iyi şekilde yazıp konuşabilmektedir.

Eğitmenlerimizin anlatım konusunda üstün yeteneklere sahip olması, sınıf ortamımız, telafi ders imkânlarımız ve düzenli olarak uyguladığımız gereken sınavlar sayesinde öğrencilerimize her alanda en iyi imkanları sunuyoruz. Öğrenmek maksadıyla bize başvuran ve bu yolda sürekli çalışma sergileyen öğrencilerimize, en iyisini vermeyi garanti ediyoruz. Kursumuzun bitiş süresine kadar, İngilizce eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış olmaktadırlar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir