Bayramda ‘İstanbul Kıyamet Vakti’ oynayın

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlerin yüzünü güldüren kampanyalara devam ediyor. Yüzde yüz Türk yapımı olan “İstanbul Kıyamet Vakti” oyununun paketlerinde, % 25 indirim fırsatı 11-21 Ekim tarihleri arasında Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, sunduğu indirim fırsatları ile oyunseverlerin heyecanına heyecan katıyor. Bayram tatiline özel yapılan indirim kampanyası ile bayram önce Playstore’da yaşanıyor.

Playstore bayram tatiline özel olarak, Türkiye’nin ilk ve tek 3B devasa çevrimiçi oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti’nin (İKV) oyun paketlerinde indirim kampanyası başlattı.

“İKV 6. Yıl”, “İKV Çemberlitaş”, “İKV 2500 akçe”, “İKV 1000 akçe”, “İKV 500 akçe” paketlerinin yer aldığı kampanya kapsamında % 25 indirim fırsatı Playstore’da oyunseverleri bekliyor. İKV tutkunlarını bayram ettirecek kampanya, 11-21 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın