Bebeklerinin güvende olduğunu bilmek isteyenlere

Teknolojik aksesuar dünyası denilince akla ilk gelen platform olan elmasepeti.com, tasarımı ve işlevsellikleriyle ses getiren ürünlere hayat veren Ozaki imzasını taşıyan, uygulama bazlı IP kameraları tüketicilerin beğenisine sundu. Ozaki O!care kameralar, App Store üzerinden cihazlara ücretsiz olarak indirilebilecek iCare+ uygulaması ile her an kolayca kullanılabilecek.

Dünya genelinde çoğunlukla ebeveynlerin ev dışındayken bebek ve çocuklarını merak ettiklerinde başvurdukları bir yöntem olan kamera sistemleri, artık tasarımın teknolojiyle daha fazla iç içe geçtiği Ozaki kalitesindeki markaların da üretim listelerine girdi. İşte bu doğrultuda, Ozaki O!care kameralar da iPhone, iPad ve iPod Touch’lar ile uyumlu olarak üretilerek anne ve babaların ilgisine sunuldu.

Pembe ve mavi renk seçeneklerine sahip bu özel kameralar sayesinde; mobil cihazınız üzerinden yalnızca bir kaç tıklama ile çocuğunuzun odasında neler olup bitiyor görebileceksiniz. Bu şık teknolojik ürünlere, 592 TL + KDV ile elmasepeti.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Ozaki-O!care

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın