TechnoLogic – Beşiktaş temalı Yandex.Browser hazır


Beşiktaş temalı Yandex.Browser hazır

TechnoLogic 01 Mart 2013 0
Beşiktaş temalı Yandex.Browser hazır

Özel olarak tasarlanan BJK temalı Yandex.Browser, taraftarların kullanımına sunuldu.

Kendilerine özel hazırlanan Turbo hızlı tarayıcıyı indirip kullanmaya başlayan Beşiktaşlılar, 14 Mart’ta başlayacak olan “Üç Büyükler’in Sanal Derbisi”nde takımlarını destekleyecek.

Turbo hızlı internet tarayıcısı Yandex.Browser’in futbol kulüpleri ve taraftarları için özel sürümlerini hazırlayan Yandex, BJK temalı Yandex.Browser’ı bugün kullanıma sundu.

Kendilerine özel hazırlanan ve tüm tarayıcıların en sevilen özelliklerini bir arada barındıran BJK temalı Yandex.Browser’ı internete açılan kapıları olarak kullanan milyonlarca Beşiktaş taraftarı, bu sayede kulüplerini de maddi olarak desteklemiş olacak.

BJK temalı Yandex.Browser browser.yandex.com.tr adresinden indirilebiliyor.

Taraftarların yoğun talebi üzerine kullanıma sunulan özel tarayıcıyı, çok yakında BJK ve Yandex işbirliğinde hazırlanmakta olan BJKYandex.com portalı izleyecek.

14 Mart’ta “Üç Büyükler’in Sanal Derbisi” başlayacak

14 Şubat’ta Futbol Aşkı adı altında ve futbolaski.yandex.com.tr adresinde başlayan futbol taraftarlarının sanal mücadelesi, 14 Mart’ta BJK’nin katılımıyla üç büyüklerin sanal derbisine dönüşecek. Derbinin detayları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Türkiye’deki internet kullanıcıları için özel olarak yerelleştirilen ilk internet tarayıcısı olan Yandex.Browser, birçok özelliğiyle öne çıkıyor:

  • Sayfaların 4 kata kadar daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo modu
  • Trafik, Hava Durumu ve Çeviri gibi servislere hızlı erişimiyle işlevselliği
  • Adres ve arama satırlarını birleştiren sade arayüzü
  • Sayfaları ve indirilen dosyaları zararlı yazılımlara karşı tarayan Anti-virüs teknolojisi
  • Facebook ile bütünleşik çalışabilme özelliği