Beta Tea alışveriş ve lezzet platformu Betateashop açıldı

TechnoLogic 08 Ocak 2016 0
Beta Tea alışveriş ve lezzet platformu Betateashop açıldı

Çay tutkunlarının aradığı tüm özel ve nitelikli Beta Tea lezzetlerini bir arada bulabileceği betateashop.com açılışına özel sürpriz hediyelerle çay severlerin ziyaretini bekliyor.

Türkiye’den Afrika’ya, Sri Lanka’dan Hindistan’a ve Çin’e yüzlerce çeşit lezzetin şölene dönüştüğü Betateashop.com size benzersiz çay deneyimleri sunuyor.

Beta Tea’nin dünyanın dört bir yanından özenle toplayıp harmanladığı tüm özel çayları ve koleksiyonlarına, çay aksesuarlarından kahve ve diğer ürün çeşitlerine ulaşabileceğiniz “betateashop.com” e-ticaret sitesinde ziyaretçiler istedikleri ürüne kolayca bulabilir ve satın alabilir.

Betateashop.com’da Siyah ve Yeşil çayın hem sade hem de nefis harmanlanmış birçok çeşidi, enerjisini ve tazeliğini korumayı isteyenler için Oolong çayları, Matcha, Beyaz çaylar, Roobios, Pu-erh, Mate, Bitki ve Meyve Çay çeşitleri olmak üzere yüzlerce keşfedilecek çay lezzetinin yanı sıra içimini de keyfe dönüştürecek seçkin çay aksesuarları da sizleri bekliyor.

Beta A’la Türk kahvesi, Beta Caffito kahve çeşitleri, Benuta ve Benquik ürünleri de sizlerle buluşmak için betateashop.com’da yerini aldı.

Betateashop.com’un açılışına özel; Beta Tea tutkunlarını sevindirecek sürpriz kampanyalar ise Taç Yaprak, Tera Nova, English Afternoon, Selected Quality ürünleri ile tüketicilerin dikkatine sunuluyor.

Bir cevap yazın »