TechnoLogic – Bilişim dünyası yıldızlarını arıyor


Bilişim dünyası yıldızlarını arıyor

TechnoLogic 18 Ekim 2012 0
Bilişim dünyası yıldızlarını arıyor

2012 yılında dördüncü kez düzenlenen Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışmasına kayıtlar başladı. Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması, bu yıl e-dönüşüm çalışmalarına 7 farklı kategoride ödül verecek.

Ulaştırma Bakanlığı, Bilişim Teknolojileri Kurulu, Kalkınma Bakanlığı, TBV, TUBİSAD, YASAD, TEDER, MOBİSAD, TBGD,  Bahçeşehir Üniversitesi, Getron ve İRM gibi birçok kurum ve kuruluşun desteklediği e-dönüşüm yarışmasında, her kategoride ilk üçe girenler 8 Kasım 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacak.

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’na, bilişim yapısını internet platformuyla bütünleştirmiş projelere sahip tüm web sitesi sahibi firma, kurum ya da kişiler ve onların yetkili kıldıkları her ajans katılabiliyor.

Jüri değerlendirmesi ve halk oylaması ödül töreninden 1 gün öncesi, 7 Kasım 2012 tarihine kadar sürecek. 8 Kasım 2012 tarihindeki ödül töreni ile ödüller sahiplerini bulacak. Yarışma ile ilgili bilgi için www.bilisimyildizlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.