Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’na başvuru zamanı

TechnoLogic 05 Mayıs 2014 1
Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’na başvuru zamanı

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışmasına başvurular başladı. ‘Değişimi Yakalayın’ sloganıyla düzenlenen ve 6. yılına giren Bilişim Yıldızları yarışması bu yıl da yine Türkiye’de bilişimde değişimin ve dönüşümün öncülüğünü yapmayı hedefliyor.

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması, internet tabanlı dönüşüm projelerinin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği en geniş kapsamlı yarışma. Özel sektör, Kobiler, Sivil Toplum Örgütleri, Yerel Yönetimler, Genç Girişimciler ve Üniversite Öğrencileri gibi bir çok farklı kesime hitap ediyor ve Ulaştırma Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve etkin Bilişim Sivil Toplum Kurumları tarafından destekleniyor.

2014 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’nda e-belediye, e-eğitim, e-hizmet, e-inovasyon/girisimcilik ve e-ticaret dallarında ödül verilecek. Her kategoride ilk üçe girenler belirlenerek sertifikaları verilirken, 1. olan en iyi e-dönüşüm çözümü ödül töreninde ödülünü alacak. Ayrıca halk oylamasında en yüksek oylamayı alan halkın birincisi özel halk ödülü ve e-engelsiz Jüri ödülü verilecek.

Türkiye Bilişim Derneği tarafından oluşturulmuş olan değerlendirme kurulu bu konuda Türkiye’nin en yetkin uzmanları ve bilirkişilerinden oluşuyor. Yarışma ile ilgili her türlü bilgi ve başvurular için www.bilisimyildizlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum »

  1. Hasan 10 Haziran 2014 at 17:05 - Reply

    Bu yarışma kimlere hizmet ediyor çok merak ediyorum. Hayatımda gördüğüm en lakayıt ve çıkar amaçlı hizmet eden organizasyon

Bir cevap yazın »