Birleşik Ödeme, Turkcell Ödeme ile anlaştı

Birleşik Ödeme, geliştirdiği akıllı çözüm ortaklıklarına bir yenisini daha ekleyerek Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş ile mobil ödeme sözleşmesi imzaladı. Akıllı ödeme teknolojilerinde yenilikçi çözümler sunmaya devam eden Birleşik Ödeme, Turkcell’in ödeme çözümleri alanında faaliyet gösteren şirketi Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile mobil ödeme sözleşmesi imzaladı.

Müşterilerine ve iş ortaklarına pratik ve hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunmayı hedefleyen ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen Birleşik Ödeme, Turkcell Ödeme Hizmetleri ile imzalamış olduğu sözleşme ile mobil ödeme kanalında da aktif rol oynuyor.

Turkcell Ödeme Hizmetleri’nin sunduğu Paycell mobil ödeme altyapısı ile birlikte sadece cep telefonu numarası ile kredi kartı veya nakit ihtiyacı olmadan kolaylıkla ödeme yapılabiliyor. Hızlı, kolay ve güvenilir bir ödeme biçimi olması ile mobil ödeme, benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Ödeme sistemlerindeki teknolojik gelişmeler ile beraber mobil ödeme sistemleri kullanıcı deneyimi açısından son derece önemli. İki kurum arasındaki işbirliğinin önemine değinen Birleşik Ödeme Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Kutay Yalınkılınç şunları söyledi:

“Turkcell Ödeme Hizmetleri ile imzalamış olduğumuz mobil ödeme sözleşmesi sayesinde ödeme kanallarımıza bir yenisi eklemiş bulunuyoruz. Kullanıcılar; cep telefonları üzerinden en iyi müşteri deneyimi ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabiliyor.

Günlük hayatta sıkça zaman ayırmak durumunda olduğumuz fatura ödeme, harç ödeme ve diğer tüm mikro ödemeleri mobil ödeme ile hızlıca yapabiliyoruz.

Birleşik Ödeme olarak, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz, tüketicilerin hem alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek hem de hayatlarını kolaylaştıracak ilklere imza atmaya devam edeceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın