BSG’den 3 yeni oyun: Hatırlio, Doldurio ve Çözio

TechnoLogic 20 Mayıs 2016 0
BSG’den 3 yeni oyun: Hatırlio, Doldurio ve Çözio

Mobil ve web alanında uygulamalar geliştiren BSG’nin 3 yeni mobil oyunu Google’ın uygulama mağazası olan Google Play’de yayınlandı. Android tabanlı olan bu yeni oyunlar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

BSG İstanbul merkezli bir girişim. Yol haritalarındaki ilk adım olarak eğitim alanındaki mobil oyun ve uygulamalarla Türkiye pazarına ve mobil ekosisteme girmeyi hedefliyorlar.

hatirlio

1. Hatırlio – Hafıza Oyunu

Yapmanız gereken ekrandaki rakamların yerlerini hatırlamak ve ardından onları küçükten büyüğe sıraya koymak. Oyunun zorluğu 3 rakamdan 7 rakama doğru artıyor. Hızlı olmalısınız, çünkü zaman limitiniz var.

doldurio

2. Doldurio – 4 İşlem

Oyunda yapmanız gereken ekrandaki soru işareti olan yerleri uygun 4 işlem operatörü ile doldurmak. Her doğru cevap size 10 puan kazandırıyor, yanlış cevap ise 10 puanınızı siliyor. 1 dakikanız var, hızlı olmalısınız.

cozio

3. Çözio – 4 İşlem Oyunu

Yapman gereken ekrandaki işlemi hızlıca çözmek ve doğru cevabı bulmak. Zamana karşı yarışıyorsunuz, daha uzun oynamak için hızlı düşünmelisiniz.

Arzu ederseniz 3 oyunda da Google hesaplarınızı kullanarak Google Play Oyun Servisleri (Game Services) üzerinden liderlik sıralaması skorları (leadership) ve başarılar (achievements) gibi özellikleri deneyimleyebilirsiniz.

Oyunları Google Play’da Hatırlio, Doldurio ve Çözio şeklinde arama yaparak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın »