TechnoLogic – Bulunduğunuz her yeri İngiltere yapan VPN


Bulunduğunuz her yeri İngiltere yapan VPN

TechnoLogic 30 Eylül 2014 0
Bulunduğunuz her yeri İngiltere yapan VPN

Her cihazdan ayrı ayrı ayar yapmaya gerek bırakmayan, güvenilir VPN hizmeti veren Stratosfer.co.uk artık Türkiye’de de hizmet vermeye başladı.

Kullandığı teknolojiler ile bulunduğunuz yerde güvenilir bir VPN bulutu oluşturan Stratosfer.co.uk, bu sayede bütün cihazlarınızı ayrı ayrı ayarlamadan hızlıca güvenli internete girmenize imkan sağlıyor. Çevrimiçi güvenliğin ve kişisel verilerin korunmasının bir hak olduğu günümüzde kullanıcıların bu gereklerini sağlayabilmeleri amacı ile kurulan Stratosfer.co.uk, Türkiye’ye de hizmet vermeye başladı.

Türkiye’de hizmetini Türkçe olarak verecek olan Stratosfer.co.uk’in müşterileri arasında, Türkiye’de yaşayan ‘expat’lar, hassas verisi bulunan avukatlar, danışmanlar, muhasebeciler, şirket yöneticileri ve politikacılar mevcut.

Stratosfer.co.uk Ülke Müdürü Atıf Ünaldı yaptığı açıklamada “İnternet artık 1990’larda olduğu gibi saf ve temiz değil. Bu nedenle kişisel güvenliğe daha çok dikkat ve emek harcamak gerekiyor. Bütün iletişimimizi yaptığımız bu mecrada, kişisel verilerimizin güvenliğini sağlamamak, perdeleri açık bir evde yaşamaya benziyor. İçeride hukuksuz bir şey yapmıyoruz, isteyen evimizi gözetleyebilir nasıl diyemiyorsak, bunu internet bağlantımız için de diyemeyiz. Kişisel güvenliğine önem veren herkesi bu sebeple stratosfer.co.uk’i incelemeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.