Celly Squiddy

Celly Squiddy aksesuar Bilkom’la Türkiye’de

İtalyan mobil aksesuar markası Celly’nin geliştirdiği “Squiddy” Bilkom Güvencesiyle şimdi de Türkiye’de. Selfie çubuğu, tripod, telefon ve tablet tutucu olarak kullanılabilen Squiddy, aynı anda pek çok aksesuarı taşımaya da son veriyor.

Hem tripod hem selfie çubuğu

6 adet ultra esnek kolu ve 23 adet güçlü vantuzu ile her yere güvenli bir şekilde sabitlenebilen “Squiddy”, özgürce fotoğraf ve video çekmeyi sağlayan tripod veya selfie çubuğu görevi görüyor.

Celly Squiddy aksiyon kameralarına uyum sağlıyor

Cebe sığabilen katlanabilir yapısıyla her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Celly Squiddy, ayarlanabilir kelepçesi sayesinde tüm cep telefonlarına, vida dişi sayesinde ise aksiyon kameralarına uyum sağlıyor.

Bisiklet gidonuna kolayca takılır

Suya dayanıklı materyalden oluşmasından dolayı dış ortamda da kullanım kolaylığı sağlayan Squiddy’nin bisiklet gidonuna, demir çubuklara, banklara, ağaç dallarına veya istenilen herhangi bir yere dolanarak kullanılması mümkün.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir