Cepten fotoğraf baskısı için: Cellograf

Anılarımızı korumak için hepimiz çok defa fotoğraf bastırmışızdır. Ailemize, arkadaşlarımıza, sevdiklerimize fotoğraflarımızı vermek, onları saklamak yıllardır bizim için hasret gidermenin, bir an da olsa geçmişe gitmenin en güzel yolu. Fakat vakitsizlikten bu fotoğrafları bastırmaya üşeniyoruz.

Cellograf bu sorunu çözmek adına Başarı Mobile tarafından geliştirilmiş mobil bir uygulama. Yakın zamanda hayata geçirilen Cellograf’ı, cepte fotoğraf baskı hizmeti sağlayan mobil bir platform olarak da tanımlayabiliriz.

Cellograf ile fotoğraf kağıdına baskı yaptırılabileceği gibi; fotoğraflarınızı kaliteli çerçeveler ile sipariş edebilir veya kanvas, yap-boz, magnet gibi farklı mecralara da bastırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Cellograf’ı telefonunuza indirip seçeceğiniz fotoğraflardan kolayca baskı yaptırmak. Bu kadar kolay!

Uygulamayı Turkcell App Market, Google Play ve Samsung Apps üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilirsiniz.

Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisini kullanarak, fotoğraflarınızı istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızdan kendinize baskı yaptırabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye olarak da yollayabilirsiniz. Tatiller, doğum günleri, yıl dönümleri, bayramlar: Sevdiklerinizi mutlu etmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Cellograf’a girip sevdiklerinizle birlikte olan fotoğraflarınızı seçip bastırarak onlara göndermek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir