Coşkun Şahin, Dünya İletişim Ödülleri’nde finalde

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, Total Telecom tarafından düzenlenen Dünya İletişim Ödülleri’nde (World Communication Awards) “Yılın Teknoloji Lideri” (CTO of the Year) kategorisinde finale kaldı.

Türk Telekom Grubu’ndan yapılan açıklamada, Coşkun Şahin’in, Total Telecom’un bu yıl 17’ncisini düzenlediği “Dünya İletişim Ödülleri” organizasyonunda “Yılın Teknoloji Lideri” kategorisinde finale kaldığı belirtildi.

Coşkun Şahin ile birlikte Hamdi Yiğit Berktaş (Bakcell LLC CTO), Jay Jayasimha (Cataleya Private Limited CTO), Khalid Murshid (Etisalat CTO), Krish Prabhu (AT&T CTO), Marcus Weldon (Alcatel-Lucent CTO & Bell Labs Başkanı) ve Matthew Finnie’in (Interoute CTO) de aday gösterildiği “Yılın Teknoloji Lideri” ödülünün sahibi, 1 Aralık 2015 tarihinde, İngiltere’de Wembley Stadyumu’nda gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

Dünya İletişim Ödülleri’nde, En İyi Marka Kampanyası, En İyi Toptan Taşıyıcı, En İyi Mobil Ürün, En İyi Global Mobil Operatör, En İyi Sosyal Katkı ve En İyi Bulut Altyapısı gibi 18 ayrı kategoride, yılın en iyileri seçiliyor. “Yılın Teknoloji Lideri” kategorisi ise bu yıl ilk kez ödül programına dahil edildi.

Dünya İletişim Ödülleri, telekomünikasyon sektörünün en itibarlı uluslararası ödül organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. 18 ayrı kategoride sektörün en iyilerinin belirlendiği Dünya İletişim Ödülleri törenine 5 binden fazla telekom sektörü profesyoneli katılıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın