D-Smart ‘Mega Paket’ ile limitsiz internet hediye

D-Smart Türkiye’nin en fazla HD kanalını “Mega Paket” ile sunuyor ve yeni kampanyasında üyelerine limitsiz internet hediye ediyor.

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart, HD yayın kalitesi ve sürekli yenilenen zengin içeriği ile Türkiye’de en fazla HD kanalı izleyicilerin beğenisine sunuyor. Yeni kampanyasında en kapsamlı abonelik paketi olan “Mega Paket” ile beraber yeni üyelerine limitsiz internet hediye ediyor.

D-Smart, Mega Paket ile gişe rekortmeni filmler, dünyaca ünlü diziler, heyecanlı belgesel, spor, çocuk, eğlence ve yetişkin kanallarını HD kalitesinde sunuyor.

D-Smart ayrıcalığını yaşamak isteyen izleyiciler, 24 ay kullanım sözü ile ayda KDV dahil 69 TL’ye hem Mega Paket’in sahibi oluyor hem de limitsiz internetten faydalanıyor.

31 Mart tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan faydalanmak için www.dsmart.com.tr veya tüm satış noktalarına başvurulabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın