D-Smart NET’ten engelli, şehit aileleri ve gazilere indirim

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerine yaptığı yatırımlarla sektöründe farklılaşan ve ADSL dünyasında yükselişini sürdüren D-Smart NET, özel bir kampanya ile engellilere, şehit ailelerine ve gazilere çok özel fırsatlar sunuyor.

2010 yılından bu yana internet erişimi sunan ve ADSL hizmetini kullanıcıları ile buluşturan D-Smart NET, 2012’den bu yana yürüttüğü kampanya ile engellilere, şehit ailelerine ve gazilere çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

İnternet dünyasında da büyümesini hızla sürdüren Türkiye’nin öncü dijital yayın platformu D-Smart’ın ülkemizdeki 8,5 milyon engelli, 19 bine yakın gazi-engelli er ile 33 bine yakın şehidimizin ailesini teknolojinin hızı ve kolaylığı ile buluşturan D-Smart NET kampanyası ile her ihtiyaca uygun ADSL seçenekleri cazip fiyatlarla sunuluyor.

Bir yıl gibi kısa bir sürede, büyümesini yüzde 40 gibi yüksek bir oranda artıran, 340 bini aşkın haneye ulaşarak sektörün 2 numaralı ADSL şirketi olan D-Smart NET, kampanyaları ile teknolojiye erişimi ve hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

smartnet

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın