Digiturk ‘Turkish Airlines Euroleague’in yayın haklarını aldı

Digiturk “Turkish Airlines Euroleague” maçlarının yayın haklarını aldı. Euroleague maçları 5 sezon boyunca Lig TV 2 ve Lig TV 3 ekranlarında basketbol severlerle buluşacak.

Şirket açıklamasına göre, Digiturk ile Türk Hava Yolları arasında gerçekleşen anlaşma ile Turkish Airlines Euroleague maçlarının yayın hakları Digiturk’e devredildi.

Beko Basketbol Ligi’nin resmi yayıncısı olan ve 2014 yılında Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası mücadelelerinin yanı sıra Amerikan Kolej Ligi NCAA maçlarını basketbol severlerle buluşturan Digiturk, yeni sezonla birlikte Avrupa basketbolunun Devler Arenası Turkish Airlines Euroleague maçlarını da 5 yıl boyunca izleyicileriyle buluşturacak.

Bu sezon Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital takımlarının Türkiye’yi temsil ettiği Euroleague’e, gelecek sezon Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes katılacak. Turnuvaya katılacak üçüncü takım ise Beko Basketbol Ligi Play-off mücadelesinin sonunda belli olacak.

Avrupa arenasında oynanacak maçlar, Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem’in yorumlarıyla LİG TV 2 ve LİG TV 3 ekranlarında yayınlanacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın