Discover Samsung 2018 başvuru süreci başladı

Samsung, ilki 2015 yılında gerçekleşen işe alım programı “Discover Samsung”un 4’üncü dönemini başlatıyor. Samsung, “Discover Samsung” ile kariyerine ilk ve en önemli adımı atacak yeteneklere “Bize katıl, geleceği birlikte şekillendirelim” çağrısında bulunuyor.

2 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruların alınacağı programa, üniversitelerin 4. sınıfı ve yüksek lisans son sınıfta okuyan 2018 yılı Haziran döneminde mezun olabilecek adaylar başvuru yapabilecek.

Programa başvuru yapan genç yetenekler, online ortamda katılacakları 19 Mart ve 5 Nisan tarihli sınavlar ile ilk aşamayı tamamlayacaklar.

Genç yetenekler, 27 Nisan tarihindeki ikinci aşamada ise Samsung’u tanıyıp yöneticilerle tanışacakları bir gün geçirecekler.

27 Nisan ile 18 Mart tarihleri arasındaki bir sonraki aşamada da Samsung yöneticileri mentörlüğünde projelerini geliştirecekler.

18 Mayıs’taki finalde ise projelerini Samsung üst düzey yöneticilerine sunacak olan gençler, ödül olarak Samsung’da işe başlama şansı yakalayacaklar.

Samsung Electronics İnsan Kaynakları Direktörü Meriç Tunç, “Samsung Electronics olarak, ‘Discover Samsung’ ile gençleri iş hayatına başlarken geleceği şekillendirecekleri bir keşif yolculuğuna davet ediyoruz” dedi.

Discover Samsung programı ve başvuru hakkında detaylı bilgi için www.discoversamsung.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın