Dünyanın ilk 10 TB harici hard diski sadece n11’de

Harici depolamaya yeni bir boyut getiren, USB’ye bağlı cihazları şarj eden ve yöneten akıllı Seagate Backup Plus Hub 10 TB, Türkiye’de ilk kez n11.com’da satışa açıldı. Dünyanın ilk 10 TB harici hard diski olan cihaz, şarj istasyonu ve veri hub’ı olmak üzere iki farklı işleviyle de dikkat çekiyor.

Dünyanın ilk 10 TB harici hard diski Seagate Backup Plus Hub, Türkiye’de ilk kez e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor. Mac ve Windows ile uyumlu Seagate Backup Plus Hub, dosya, fotoğraf ve videoları yedeklerken, tablet, akıllı telefon,aksiyon kamerası ya da kamera gibi herhangi bir USB cihazına bağlanarak şarj etme ve yedekleyebilme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Büyük depolama kapasitesiyle veri hub’ı, USB’ye bağlı cihazları şarj eden ve yöneten akıllı ve kullanışlı USB hub’ı ile şarj istasyonu olarak iki işlev birden gören Seagate Backup Plus Hub, Mac ve Windows bilgisayar uyumuyla da gönülleri fethediyor. Yüksek hızlı USB 3.0 ve 2.0 bağlantısıyla bilgisayarda tak-çalıştır işlevi sağlayan cihaz, Türkiye’de ilk kez n11.com’da 1.299 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın