Erciyes Teknopark

Erciyes Teknopark Yazılım Ar-Ge Proje Pazarına başvuru zamanı

Erciyes Üniversitesi, Erciyes Teknopark, Kayseri Sanayi Odası işbirliği ve TÜBİTAK desteği ile düzenlenen YAPP 2018 (Yazılım Ar-Ge Proje Pazarı) etkinliği 14 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında düzenlenecek olan proje sergisine, Bilişim Teknolojileri üzerine çalışmalar yürüten akademisyenler, Ar-Ge çalışması olan proje sahipleri ve öğrenciler başvurabilecek.

Yapay Zeka, Büyük Veri, Siber Güvenlik, Nesnelerin Ağı, Kriptoloji, Blok Zinciri vb. alt kategorilerde proje başvuruları alınacak.

Erciyes Teknopark

Yapay Zeka, İş Zekası ve Siber Güvenlik paneli düzenlenecek

Yapılan başvurular aynı zamanda proje yarışması kapsamında değerlendirilip, birinciye 4.000 TL, ikinciye 2.000 TL ve üçüncüye 1.000 TL ödül verilecek.

Etkinlikte proje sergisine ek olarak Yapay Zeka, İş Zekası ve Siber Güvenlik konularında paneller düzenlenecek.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup, detaylı bilgi ve başvuru için yapp.erciyesteknopark.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir