Ereteam Ankara ofisini açtı

2015 Stratejisinde, kurumsal firmalara özellikle Büyük Veri ve Yeni Nesil Veri Yönetimi Çözümleri sunarak ilerleyen Ereteam, yeni ofisini Ankara’da açtı.

Özellikle kamu kuruluşlarına sağladığı bilişim hizmetleriyle sektörde öne çıkmayı hedefleyen Ereteam, Ankara Ofisinin açılmasıyla kamuya sunduğu etkili çözümleri, daha yakın daha etkili yönetmeyi amaçlıyor.

Bugün yaygın olarak kullanılan birçok çözüme ait ana yazılımların ilk Türkiye distribütörlüğünü üstlenen ve 14 yıldır bilişim hizmeti sağlayan Ereteam, Ankara Ofisini açarak özellikle Büyük Veri (Big Data 2.0) konusunda geliştirdiği en ileri çözümleri kamu kuruluşlarına daha da yakından sunmayı hedefliyor.

İş ihtiyaçları için sunduğu çözümlerle alanında daima en iyi olmayı misyon edinen Ereteam’in, Ankara Ofisinin 4 Mart’taki açılış lansmanını aynı akşam Wydnham Otel’deki basın yemeği takip etti.

SAP FORUM Ankara’nın ana sponsoru

İş Zekası, Finansal Performans Yönetimi, Müşteri Deneyimi ve Analitiği, Kampanya Yönetimi ve Veri Yönetimi çözümleri ile iş ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan Ereteam, 5 Mart’ta gerçekleşecek SAP Forum Ankara’ya Ana Sponsor olmanın gururunu yaşıyor.

“Basit Düşün Fark Yarat” sloganıyla gerçekleşecek yılın en önemli bilişim buluşmasında sahnede ilk konuşmacı olarak yerini alacak olan Ereteam Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu, “Veri Madenciliğinden Vaka Yönetimine Kadar Uçtan Uca Etkin Suistimal Yönetimi” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

Nalbantoğlu, SAP Forum Ankara’da yapacağı açılış konuşmasında algoritmaların ne işe yaradığı ve mümkün kullanım kolaylıkları ile en yeni bilgileri katılımcılarla paylaşacak. Nalbantoğlu, öğleden sonra SAP Forum Paneli’nin ardından yapılacak oturumunda ise ‘SAP Uzaktan Öğrenme ile Çalışanlarınıza Her Zaman Her Yerde Eğitim Fırsatı Sağlayın!’ panelinde konuşmacı olacak…

Ereteam Yönetim Kurulu Başkanı Kutlay Şimşek, SAP Forum Ana Sponsorluğu ve Ankara Ofis açılışıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ereteam, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile doğru zamanda ve doğru yerde iş ortaklıkları yapan öncü bir şirkettir. Kamu, Finans, Telekomünikasyon, İlaç, Sigorta ve Perakende sektörlerine sunduğumuz bilişim çözümlerimizle büyük adımlar atan Ereteam olarak adımlarımıza bir yenisini ekliyor ve 2015 büyüme hedeflerimiz doğrultusunda Ankara’da yeni ofisimizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İş Zekası, Finansal Performans Yönetimi, Müşteri Deneyimi ve Analitiği, Kampanya Yönetimi ve Veri Yönetimi çözümleri olmak üzere, geniş ürün ve çözüm yelpazemizi, kamunun kalbi Ankara’ya taşımak bizim için stratejik önem taşıyor. Yeni ofisimiz sayesinde Kamu Kurumlarına bir adım daha yaklaşarak onların ihtiyaçlarını daha yakından gözetip daha etkin çözümler sunmaya odaklandık. Diğer yandan, SAP FORUM Ankara’ya Ana Sponsor olarak tam destek vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bunu, Ankara’ya adım atmamızın belirgin bir işareti olarak görüyoruz. Verdiğimiz bu destekle, Ereteam’in gücünü ve yükselen başarısını bir kez daha perçinliyoruz. SAP FORUM’a verdiğimiz bu büyük destekle ve yeni Ankara Ofisimizle emin adımlarla büyüyeceğimizden eminiz. Ereteam olarak, özellikle Büyük Veri odaklı bilişim çözümlerimizle ilgili tüm girişimlerin takipçisi ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.”

Ereteam’in Ankara Ofisi ile başarısını artırarak sürdüreceğine inandığını belirten SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, “Bu yıl 19’uncusunu Ankara’da gerçekleştireceğimiz SAP Forum etkinliğiyle, bilişim dünyasına sunduğumuz yenilikçi teknolojilerin kamuda yarattığı verimliliği ve iş kalitesindeki artışı paylaşmaya hazırlanıyoruz. Bu vesile ile, Ereteam’e SAP Forum Ankara ana sponsorluğu için de teşekkürlerimizi iletmek isterim” dedi.

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP’nin “Basit Düşün Fark Yarat” temasıyla hayata geçirdiği SAP Forum Ankara etkinliğinin odak noktasının, iş süreçlerini sadeleştirerek kurumların işlerini kolaylaştırmak ve daha iyi çalışmalarını sağlamak olduğunun altını çizen SAP Stratejik Endüstriler Satış Direktörü Bülent Karal, “Dünyadaki hızlı dijital dönüşümün özel sektörde olduğu gibi kamuda da gerçekleşmeye başladığını görüyoruz. SAP, kamu kurumlarının tüm ihtiyaçlarını bütünleşik süreçlerle adresleyecek çözümler sunuyor. Kişilerin, kurumların ve cihazların birbirleriyle iletişim halinde bulunduğu, bağlantı ekonomisinin hakim olduğu hızlı ve anlık olarak değişen dünyamızda SAP; bulut, mobil ve bellek içi çözümleri ile kurumların ve çalışanların islerini sadeleştiriyor. Tabii ki, bu sadelik ve basitlik iş süreçleri ve ihtiyaçlar konusunda kapsamlı bir tecrübe gerektiriyor. Ereteam’in sahip olduğu tecrübe ile Ankara ekosistemine büyük bir değer getirecek olması bizleri heyecanlandırıyor. SAP, Ereteam ile önümüzdeki dönemlerde giderek artan bir yoğunlukla, Türkiye’deki kurum ve şirketlerin verimli bir geleceğe şimdiden adım atması için onların uygulamalarına erişimini sadeleştirerek ve son teknolojileri kullanarak potansiyellerini açığa çıkarmalarına öncülük edecektir” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir