Erken aşamada yatırım ve melek yatırımcılık eğitimi

TechnoLogic 23 Ağustos 2012 0
Erken aşamada yatırım ve melek yatırımcılık eğitimi

Özyeğin Üniversitesi, Etohum’a özel olarak 20-21 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da Swiss Otel’de “Erken Aşamada Yatırım ve Melek Yatırımcılık Eğitimi” düzenleyecek. Yurtdışından gelen yabancı eğitmenlerin vereceği eğitimlere, tecrübeli yatırımcılar da vaka analizleriyle katkıda bulunacak.

Özyeğin Üniversitesi, Etohum’un 2012-13 dönemi için “Erken Aşamada Yatırım ve Melek Yatırımcılık Eğitimi” düzenliyor. İki tam gün sürecek ve Swiss Otel’de gerçekleştirilecek olan eğitimde, yurtdışından gelen yabancı eğitmenler çeşitli eğitimler verecek. Tecrübeli yatırımcıların da vaka analizleriyle katkıda bulunacağı etkinlik, eğitim ve çalıştay (workshop) şeklinde düzenlenecek.

Etohum’da oluşturulan Yatırımcı Kulübü’ne katılma konusunda büyük önem arz eden bu eğitim, 2013’te düzenlenecek “Startup Turkey” etkinliğine hazırlık niteliğinde.

Yatırımcıların, yatırımcı adaylarının ve üst düzey yöneticilerin katılabileceği “Erken Aşamada Yatırım ve Melek Yatırımcılık Eğitimi” melek yatırımcılar açısından pek çok fayda sağlayacak.