Fiber internette ‘Net Fiyat’ seçeneği

Turkcell Superonline’ın Net Fiyat kampanyasından yararlanan müşteriler, faturalarında hiçbir sürpriz ek ücret ile karşılaşmadan, aktivasyon, kurulum ve abonelik süresince modem ücreti ödemeden, limitsiz fiber internete kolayca sahip olabiliyor.

Turkcell Superonline, ALO (sabit telefon hizmeti) aboneleri için Net Fiyat kampanyası kapsamında aynı fiyata iki kat hızlı internet sunuyor. Kampanya kapsamında, sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşıma ya da yeni numara alma ve 24 ay kalma sözü veren Turkcell Superonline müşterileri, ayda 49 TL ödeyerek ilk 6 ay boyunca 25 yerine 50 Mbps hız ile internet keyfini ikiye katlıyor.

1 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerli Net Fiyat iki kat hızlı internet kampanyası, hem mevcut hem de yeni müşterilerin kullanımına açık. Turkcell Superonline’dan sabit telefon hizmeti almayan, yalnızca fiber internet müşterisi olan kullanıcılar, 24 ay taahhütlü olarak 25 Mbps 75 GB limitsiz paket ile aynı fiyata (59 TL) ilk 6 ay 50 Mbps 75 GB limitsiz pakete terfi edebiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni aramak, www.superonline.net internet sayfasını ziyaret etmek ya da Turkcell Superonline yetkili satış kanallarına başvuruda bulunmak yeterli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın