TechnoLogic – Ford’dan adrese teslim test sürüşü


Ford’dan adrese teslim test sürüşü

TechnoLogic 01 Ocak 2016 0
Ford’dan adrese teslim test sürüşü

Ford’un test sürüşü için bayilere gelemeyen müşterilerine yönelik başlattığı “Direksiyonda Ben Varım” projesi sayesinde 6 bin 500 kişi test sürüşü yaptı.

Şirket açıklamasına göre, Ford Otosan, “Direksiyonda Ben Varım” uygulaması ile test sürüşlerinde yeni bir dönem başlattı. Ford’un özel olarak eğitim verdiği “Marka Elçileri” tarafından yürütülen uygulama kapsamında ilk 3 ayda 6 bin 500 kişi 150 bin kilometrelik test sürüşü yaparak, Ford Mondeo ve Ford Focus teknolojilerini yakından tanıdı.

Ford Focus ya da Ford Mondeo’yu test etmek isteyen müşterilerin “direksiyondabenvarim.com” web sitesi üzerinden form doldurup isteklerini Ford’un “Marka Elçileri”ne ilettikleri projede, test araçları müşterilere istedikleri tarih ve saatte diledikleri adrese teslim ediliyor. Test sürüşleri sırasında donanımlı “Marka Elçileri” müşterilerin tüm sorularını cevaplayarak sürüşün daha verimli geçmesini sağlıyor.

Ford’un “Yeri, günü, saati seç, direksiyona geç” sloganıyla hayata geçirdiği uygulama, “direksiyondabenvarim.com” internet sitesi üzerinden devam ediyor. Proje, ileri dönemde geliştirilmeye devam edecek.