Fujitsu LIFEBOOK U938 sadece 920 gram

Fujitsu, sık seyahat edenler için tasarlanmış, en iyi ultra mobil dizüstü bilgisayarının geliştirilmiş versiyonu olan LIFEBOOK U938’i tanıttı. Piyasaki en hafif, tam özellikli dizüstü iş bilgisayarı olan LIFEBOOK U938, güçlü 8. nesil Intel Core vPro işlemciler, tam boyutlu bağlantı portları ve kurumsal sınıf biyometrik kimlik doğrulamasının yanı sıra göz alıcı kırmızı veya geleneksel siyah renk seçenekleri ile göz dolduruyor.

13.3-inç (33.8cm) LIFEBOOK U938 15.5mm boyunda olup sadece 920g ağırlığında. Hafif ve ince tasarımına rağmen, HDMI, USB türleri A ve C, sesli açılır kutu, SD ve akıllı kart okuyucu ve isteğe bağlı 4G / LTE’ modülü, sınıfının en iyisi bağlantı seçeneklerini içeriyor. Dizüstü bilgisayar, ayrıca, tüm gün verimliliği sağlamak için uzun bir pil ömrüne sahip.

Bu birinci sınıf LIFEBOOK, kimlik doğrulamak için kişilerin kendine özgü PalmSecure kalıplarını kullanan ve verilere yetkisiz erişimin önüne geçen, Fujitsu’nun PalmSecure gelişmiş biyometrik kimlik doğrulama sistemi ile son derece güvendedir. Kullanıcılar alternatif olarak erişim denetimi için bir parmak izi okuyucusu belirleyebilirken, entegre SmartCard Reader tarafından daha fazla güvenlik sağlanır. Donanım tabanlı kimlik doğrulama için TPM 2.0 modülünün eklenmesi sağlanabilir.

Göz alıcı kırmızı veya geleneksel siyah renk seçenekleri bulunan LIFEBOOK U938’in, dayanıklı olduğu kadar hafif olan magnezyum kasası bulunuyor. İsteğe bağlı entegre 4G / LTE modem, herhangi bir yerde veri bağlantısını garantilerken, parlamayı önleyen ekranı ve isteğe bağlı dokunmatik ekranı sayesinde mükemmel bir izleme deneyimi sunar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın