‘Fujitsu Şehrinizde’ toplantılarının son durağı Çorlu

“İnsan Odaklı İnovasyon” vizyonuyla teknoloji ürün ve çözümleri üreten Fujitsu, “Geleceği Birlikte Şekillendirelim” başlığıyla Anadolu’da gerçekleştirdiği “Fujitsu In Your City“ toplantılarını Çorlu’da tamamlıyor.

7 Ocak 2016’da Kocaeli’nde başlayan ve 6 ile gerçekleştirilen toplantıların sonuncusu, 17 Şubat Çarşamba Çorlu Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleşecek.

Dünya devi bir teknoloji şirketi olan Fujitsu’nun edindiği uluslararası deneyim, teknolojiye yön veren ürünler, yenilikçi projeler ve pazara sunulan uçtan uca çözümlerinin paylaşılacağı “Fujitsu In Your City“ etkinliklerinin sonuncusu, 17 Şubat’ta Çorlu Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleştiriliyor.

Fujitsu teknoloji uzmanlarının, işletmeler için değer yaratan güncel Fujitsu çözümleri ile bu çözümlerden faydalanarak işlerini nasıl geliştirilebileceğine dair bilgiler sunduğu ve Fujitsu kanal programının tanıtıldığı “Fujitsu In Your City“ etkinlikleri, Kocaeli’den başlayarak Antalya, İzmir, Kayseri, Gaziantep ve en son olarak da Çorlu’da tamamlanıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın