TechnoLogic – Fujitsu Türkiye en iyi iş ortaklarını seçti


Fujitsu Türkiye en iyi iş ortaklarını seçti

TechnoLogic 05 Temmuz 2013 0
Fujitsu Türkiye en iyi iş ortaklarını seçti

Fujitsu Türkiye 2012 yılının en iyi iş ortaklarını seçti. Bu yıl 8 kategoride belirlenen en iyi iş ortaklarına plaketleri takdim edildi.

Türkiye’de 400’ü aşkın çalışan, 81 ilde 56 servis noktası ile hizmet veren Fujitsu Türkiye, 2012 yılının en iyi iş ortaklarını belirledi. 8 farklı kategoride ödüller sahiplerini bulurken, etkinliğin açılışında bir konuşma yapan Fujitsu Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Halit Zaim, “Müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde Türkiye’de birbirinden değerli iş ortakları edindik. Bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam edecektir” dedi.

Fujitsu Türkiye iş ortaklarının yoğun ilgisini çeken etkinlikte plaketler Fujitsu Türkiye ve Balkanlar Kanal Satış Direktörü Birol Özdemir tarafından takdim edildi.

Etkinlik çerçevesinde “Channel Partner of the Year” kategorisinde Network, “Highest Growth Channel Partner Award” kategorisinde Büyük Bilgisayar, “Best FUJITSU Ambassador Award” kategorisinde Ada, “Best Solution Innovator Award” kategorisinde ISB, “Best New Customer Award” kategorisinde Entegres, “Best Newcomer of the Year Award” kategorisinde Anka-Aktif, “Best Team Achiever of the Year Award” kategorisinde Teknopark ve “Certification Champion Award” kategorisinde ise Gözde şirketi Fujitsu Türkiye’nin 2012 yılı en iyi iş ortakları seçildi.