Fujitsu Türkiye’ye yeni satış öncesi destek direktörü

“İnsan odaklı inovasyon” vizyonuyla teknolojiler üreten sektörünün lider firmalarından Fujitsu Türkiye’de, Emin Çalıklı “satış öncesi destek direktörü” oldu.

Emin Çalıklı İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Elektrik Bölümü önlisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü lisans, Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nde master eğitimlerini tamamladı.

Profesyonel kariyerine 1996 yılında, Bilpa EDP Hizmetleri ve Pazarlama (Yapı Kredi Bankası) firmasında Yerel Alan Ağı (LAN) yönetici pozisyonunda başlayan Çalıklı, 2000-2006 yılları arasında Finansbank, Bilgi Teknolojileri (IBTECH) firmasında kıdemli sistem mühendisi olarak görev yaptı.

2007-2010 yılları arasında Gantek Teknoloji’de kıdemli teknik danışman olarak çalışan Emin Çalıklı son olarak EMC’de sistem mühendisi takım lideri pozisyonunda görev aldı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir