Fujitsu’dan insan odaklı tasarım

Fujitsu, yeni 24-inç monitörünü piyasaya sundu. Veri güvenliği ve enerji tasarrufu için sensör ilaveli olan yeni monitör, tümleşik iletisim uygulamaları (UC&C) sistemiyle birlikte, güçlü bir entegrasyon için Microsoft Lync özelliklerini de içinde barındırıyor.

Fujitsu, yeni Display P24T-7 LED’i tanıttı. Piyasaya sunulan monitör, Fujitsu’nun insan odaklı yenilikçi yaklaşımına örnek olacak özellikler barındırıyor. Kişisel bilgisayar (PC) ekran kilit çözümü ile birlikte sensör, kullanıcı 40 saniyeden fazla çalışma masasından ayrıldığında ekranı otomatik olarak karartarak kilitliyor. Aksesuar ve diğer bağlantılara kolaylık sağlayan yerleşik USB port, ekran enerji tasarrufunun yanı sıra izinsiz girişlere ve hassas verilerin erişimine engel oluyor.

Doğal ve dengeli LED ışık teknolojisini kullanan birinci sınıf yeni ürün Fujitsu Display P24T-7, ergonomik 24-inç geniş açılı kişiye özel ayarlanabilir ekran tasarımı ile Microsoft Lync işbirliği sistemini benimseyen şirketler için mükemmel bir iş ortağı. Ekranın yüksek spesifikasyonu UC&C ile yerel entegrasyon sağlarken, arama ve durum göstergesi ile çalışanlara karşılarındaki kullanıcıların bir bakışta görüşmede veya online toplantıda olduklarını görme imkanı veriyor. Ayrı satılan yeni iki Fujitsu USB mikrofonlu kulaklık seti de, P24T-7 LED’in yanında bütün gün kullanım için mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

FUJITSU Display E22 Touch

Fujitsu ayrıca ön büro, satış noktaları ve dijital panolar için yeni dayanıklı ve güçlü 21.5-inç yansımasız ekranlı monitör tasarladı. Fujitsu Display E22 Touch, Microsoft Windows işletim sistemi ile beraber çalıştırıldığında 10 parmak dokunuşu destekliyor. Ayrıca yansımasız ekran dizaynı ile göz yorgunluğu ve parmakizi etkisini azaltmakla beraber ekran görüntüsü ve netliğini azamiye çıkarıyor. Yeni E22 Touch, USB3.0 bağlantısı, içten hoparlörü ve ayarlanabilir pozisyonuyla kasiyer ve mağaza içi demo noktalarıyla danışma merkezlerinde birçok fonksiyon sunuyor.

Fujitsu Kullanıcı Bilgi İşlem Cihazları Başkan Yardımcısı Dieter Heiss, yeni ürüne ilgili, “Ofis ortamında ekranın önemi genellikle dikkate alınmaz. İnsan odaklı yeni P serisi ve yansımasız değiştirilebilir pozisyonlu E22 Touch’da bulunan sensör ve uygun durum gösterge lambası ile Fujitsu tümleşik iletişim uygulamalarının gelişmesine katkıda bulunurken bilgisayar aksesuarlarına yerleşik erişim sağlayarak masaüstlerinin düzene girmesine de katkıda bulunmaktadır.” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın