Fujitsu’dan KOBİ’lere ekonomik depolama çözümü

Fujitsu, ETERNUS DX ailesinin en küçük üyesi olan ETERNUS DX60 S3 ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin depolama kapasitesini daha büyük sistemlere yatırım yapmaya gerek olmaksızın iki katına çıkarıyor.

Kolaylıkla kurulabilen, yapılandırılan, kullanılan ve bakımı yapılabilen iş odaklı bu sistem, veri hacimlerini uygun bir maliyetle yönetmeye ve depolamaya olanak sağlıyor.

ETERNUS giriş seviyesi sistemlerinin %85’i Fujitsu SELECT Partnerleri aracılığıyla müşteriler ile buluşuyor. ETERNUS DX60 S3, KOBİ’lerin yaşadığı finansal baskıyı da azaltmak için bu segmentte alışılmadık bir biçimde 10G tabanlı T iSCSI bağlantı sunuyor.

Depolama performansı, sekiz katı SSD diski (SSDs) ile artırılmış durumda. Hali hazırda ETERNUS DX60 S3 kullanıcıları en güncel ürün yazılımını Fujitsu destek portalinden ücretsiz olarak indirerek iyileştirme paketlerine de ulaşabiliyorlar.

ETERNUS DX aiesinin bir üyesi olan FUJITSU ETERNUS DX60 S3 depolama sistemleri hakkında fiyatlandırma için Fujitsu distributorleri, partnerleri ve Fujitsu Türkiye satış ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın