Fujitsu’dan Select Partners Club atağı

Fujitsu, iş ortaklarının memnuniyetini artırmak ve yaptıkları satışlar üzerinden ödüllendirileceği “Select Partners Club” sadakat programını hayata geçirdi. Lansmanda konuşan Fujitsu Genel Müdürü Selda Bağdat Bahadır, Fujitsu Türkiye ekosisteminin en önemli bileşenlerinden birinin iş ortakları olduğunun altını çizdi ve şunları söyledi:

“80 yılı aşkın süredir dünya teknoloji pazarına yön veren inovasyon lideri Fujitsu olarak; seçkin iş ortaklarımızla önümüzdeki yıllarda da birçok önemli projeye imza atacağımıza inancımız tam. Bulunduğumuz zorlu ve rekabetçi pazarda, özellikle iş ortaklarımızla açık ve sürdürülebilir bir iletişim ortamı kurmaya kararlıyız. Bu açıdan, uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğumuz sadakat programımız bu çalışmalarımızın önemli bir adımını oluşturuyor”.

Kanal Satış Müdürü Salvo Nahmiyas programla ilgili şunları söyledi: “Fujitsu ekosisteminin en önemli parçası olan iş ortaklarımız için hayata geçirdiğimiz bu sadakat programı çok uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir projeydi. Bir yandan iş ortaklarımızın beklentilerini tam olarak karşılayacağımız, diğer yandan da satışlarımızı artırırken iş ortaklarımızı yaptıkları satışlar sonucunda ödüllendireceğimiz bir programı hayata geçirmenin mutluğu içindeyiz”.

Fujitsu Select Partners Club’da iş ortakları, özellikle sunucu ve depolama ürünlerinin satışlarından özel kazançlar elde edecekler. Belirlenen bir puanlama sistemine göre yıl boyu puan toplayacak olan iş programın web sitesindeki eğitim programlarını takip ederek de puan toplayacaklar. Select Partners Club programının ilk ödülü ise Vespa Primavera olacak. Mart 2017’ye kadar 6000 puan değerinde depolama ürünü satışı gerçekleştirecek tüm seçilmiş iş ortakları kura ya da çekiliş olmaksızın Fujitsu kırmızısı Vespa Primavera’nın sahibi olacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın