TechnoLogic – Ganipara ile e-ticarete hızlı başlangıç yapın


Ganipara ile e-ticarete hızlı başlangıç yapın

TechnoLogic 12 Ağustos 2012 0
Ganipara ile e-ticarete hızlı başlangıç yapın

Pahalı e-ticaret sistemlerine yatırım yapmadan, var olan web siteniz veya blog siteniz içinden satış yapabilmenizi sağlamayı mümkün kılan Ganipara ile var olan web sitenizde hiçbir tasarım değişikliği yapmadan kolaylıkla ve hızlıca satışa başlayabilirsiniz.

Ganipara, size özelleştirebileceğiniz “Satın Al”, “Sepete Ekle” butonları ve ürün görselini de içinde barındıran ürün bileşenleri sunmaktadır. Ganipara’nın kolaylığı ön plana koyan alt yapısı ile dilerseniz hiçbir ürün tanımlamadan sitenizde var olan ürün linkleri üzerinden de satış yapabilirsiniz.

E-Ticarete kolay ve hızlı giriş yapmak isteyen girişimciler ve ticaret sahipleri için yenilikçi bir yaklaşım ile hazırlanmış Ganipara alt yapısı dört farklı ürün türünde satış yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Sıradan e-ticaret sistemlerinin aksine Ganipara ile dijital ürün, Sosyal DRM’li e-kitap veya hizmet satışı yapabilirsiniz. Bunun yanısıra alışılagelmiş kargolanabilir e-ticaret ürünlerinizi de Ganipara ile kolaylıkla satabilirsiniz.

Ganipara, Sanal POS, PayPal ve Havale türünde ödeme imkanlarını müşterilerinize sunmanızı sağlar. Ganipara, yaptığınız satışlarda süreçleri otomatik olarak yürütür ve size kolaylık sağlar.