Gaziantep’te e-ticaret konuşulacak

Ticaret hayatımızın önemli merkezlerinden olan Gaziantep, bu kez EticaretSEM Konferansına ev sahipliği yapıyor. E-ticaretin sihirbazları, bu durakta Gaziantep’te olacaklar.

Ana Sponsorluğunu Dora Telekom’un üstlendiği, EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde organize edilen ve alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret etkinliği olarak nitelendirilen EticaretSEM Konferanslarının 8.si, 17 Şubatta Novotel/İbis Konferans Salonunda gerçekleşecek.

Her zamanki gibi sadece kayıt ve davet usulüne göre ücretsiz olarak düzenlenecek olan konferans programı yine dopdolu. E-ticaret ve dijital pazarlamanın bir ekosistem dahilinde incelendiği ve tüm katmanlarıyla birlikte dinleyiciye sunulduğu etkinlik gün geçtikçe daha da büyüyor.

Son etkinlikte Eskişehir EticaretSEM, 600’ün üzerinde kişi ve 231 şirketi ağırladı. İlgi odağı dijital ekonomi olan bu topluluk ile birlikte icra edilen etkinlikler, canlı yayında da altı binin üzerinde kişiye naklen ulaştı.

Konferansa Gaziantep’ten de büyük ilgi var, rezervasyonlar dolmak üzere. İlin önemli kanaat önderlerinin de desteğini almış olan etkinliğin açılış konuşması Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık ve e-ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği Başkanı Ercüment Erdem tarafından yapılacak.

Moderasyonunu Atıf Ünaldı’nın üstlendiği etkinlikte 20 kişilik konuşmacı topluluğu Gaziantep’te e-ticareti masaya yatıracak. Ticaretin “e” hali bu kez farklı yönleriyle ele alınacak.

E-ticaret firmalarının başarı stratejilerinin yanı sıra dijital planlamaları ve yatırım maliyetlerinin ön plana çıkacağı ve üretimlerin değer kazanmasının yol haritaları bu konferansta konuşulacak.

Program detaylarına www.eticaretsem.com/gaziantep adresinden ulaşabilir, kayıt yaptırabilir ve siz de bu güçlü etkinlikte yer alabilirsiniz.

İl bazında Gaziantep Ticaret Odası’nın yanısıra Gaziantep Sanayi Odası, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, Gaziantep Üniversitesi, Teknokent ve Teknoloji Transfer Merkezi tarafından da destekleniyor.

EticaretSEM Konferanslarının yeni destekçileri de mevcut. Özellike Milliyet.com.tr basın sporluğu ile güç kazanan EticaretSEM’e ödeme sistemlerinin yeni oyuncusu İyzico da sponsor oldu.

Etkinliklere e-ticaret alanında faaliyet gösteren çok sayıda kurum da özel destek veriyor. Aslanoba Capital, Gittigidiyor.com, Ofix.com, PayPal, SefaMerve.com, Bilginet, Webnak, LA Software, Akakce.com, PayU, Ticimax, Vitringez.com, Fotometrik360, AjansTR, Setrow, KreaDirect, MediaNova, Shiftdeletenet, Nautilus Concept gibi öncü firmaların yanı sıra Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD), Endeavor ve Keiretsu Forum İstanbul, tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri yıl sonuna kadar onbinden fazla konuğu ağırlamayı planlıyor.

Bir sonraki etkinlik 3 Mart 2015’te Erzurum’da…

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın