Gençlere özel limitsiz fiber internet

TTNET, gençlerin hızlı internet ihtiyaçlarına cevap verecek ve kariyerlerine destek olacak avantajlarla dolu ‘Genç Kampanyası’nı başlattı.

Kampanya ile 12 ay taahhüt veren yeni kullanıcılar, 24 Mbps’ye kadar hızda Yalın FİBERNET Limitsiz paketinden ayda 63.90 TL’ye faydalanabilecek. Ayrıca TTNET, kampanyayı tercih eden kullanıcılara modemi de ücretsiz sunacak.

Kampanyadan yararlananlara; TTNET’in İstanbul Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirdiği ve tüm süreçleri online ilerleyen sertifika programı hediye edilecek.

Kullanıcılar, online eğitim platformu olan TTNET ProG’de yer alan İstanbul Üniversitesi Satış ve Pazarlama ya da İş Dünyasında Profesyonellik Sertifika Programlarından birini seçebilecek.

www.ttnetprog.com.tr adresinden sertifika programlarına kaydolup, online eğitimlerin tamamlanması sonrasında kullanıcıların İstanbul Üniversitesi Sertifikaları evlerine gönderilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir